Preses relīzes | 2017-06-07

Interjera dizaina risinājumus daudzfunkcionālajā t/c Akropole izstrādās starptautisks arhitektūras uzņēmums Benoy

Viens no pasaules slavenākajiem mazumtirdzniecības arhitektūras uzņēmumiem Benoy sekmēs modernākā mazumtirdzniecības un atpūtas centra Akropole attīstību Rīgā. Eiropas Benoy Studio ir realizējusi daudzfunkcionālā t/c plānoto struktūras analīzi, prezentēja piedāvājumus, lai Akropole spētu nodrošināt vēl nebijušu pieredzi saviem apmeklētājiem, kā arī lai tā atbilstu jaunākajām globāla mēroga tirdzniecības centru tendencēm.

Daudzfunkcionālajā tirdzniecības centrā Akropole Benoy piedāvās interjera arhitektūras shēmu un mazumtirdzniecības plānošanas dizaina risinājumus. Veicinot panākumus, tāpat tiks veiktas nelielas izmaiņas esošajā projektā. Īstenojot desmitiem pasaulslavenus tirdzniecības un atpūtas centrus, Benoy nodrošinās Rīgas Akropole arī ar ārējās vides dizaina zīmju elementiem, norāžu zīmju piedāvājumu un dizaina vadlīnijām nomniekiem.

„Latvijas tirdzniecības centru segmenta ietvaros mēs vēlamies Akropole apmeklētājiem piedāvāt unikālu iepirkšanās un atpūtas pieredzi. Fakts, ka viens no pieredzes bagātākajiem un atzītākajiem pasaules mazumtirdzniecības arhitektu uzņēmumiem līdzdarbosies projektā, ir būtisks solis ceļā uz šo mērķi. Projektējot Akopole, mēs pastiprināti fokusējāmies uz projekta arhitektūras un tehniskajiem risinājumiem,” stāsta Saule Zabuļonīte (Saulė Zabulionytė), Akropolis Group valdes priekšsēdētāja.

„Benoy uzrunā Akropolis Group progresīvās ambīcijas un, papildinot viņu jau esošo centru portfolio, vēlamies piedāvāt iespējami labāko risinājumu viņu klientiem un nomniekiem. Mēs esam gandarīti, ka varam būt tādā pozīcijā, kur mūsu kompetence spēj veidot lielisku vidi pirmajā daudzfunkcionālajā centrā Rīgā. Šeit mūsu mērķis ir kombinēt augstākos strarptautiskos standartus ar īpašu vēsturiskās atrašanās vietas un Akropole klientu profila DNA,” stāsta Roberts Bišops (Robert Bishop), Eiropas Benoy Studio vadītājs.

Benoy ir viens no visslavenākajiem un pieredzes bagātākajiem mazumtirdzniecības arhitektūras un dizaina uzņēmumiem. Benoy ir dibināts Lielbritānijā un to veido 11 studiju tīkls Eiropā, Āzijā un Apvienotajos Arābu Emirātos. Uzņēmums ir realizējis Mall of Scandinavia (Stokholma, Zviedrija), kas Lielbritānijas Global RLI Awards saņēma titulu 2016. gada Labākais Starptautiskais Tirdzniecības centrs, kā arī veidojis tādus projektus kā Centrum Černy Most (Prāga), Westfield (Londona), Elements (Honkonga), and ION Orchard (Singapūra). Benoy sadarbojas ar vadošajiem tirdzniecības centru menedžeriem un attīstītājiem, piemēram, CEE, Westfield, Unibail-Rodamco un citiem.

Akropole, kas šobrīd tiek būvēta Maskavas ielā Rīgā, būs viens no lielākajiem un modernākajiem iepirkšanās centriem Baltijā. Daudzfunkcionālais tirdzniecības centrs, kura kopējā platība būs aptuveni 98.000 m2, piedāvās vairāk nekā 200 veikalu, kafejnīcu un restorānu, ledus halli, kinoteātri, boulingu un bērnu spēļlaukumu. Tiek plānots, ka Akropole būvniecības darbi tiks pabeigti 2019. gada pirmajā ceturksnī.

Par „Akropolis Group”.

„Akropolis Group” ir uzņēmumu grupa, kas pārvalda nekustamā īpašuma attīstītāju un tirdzniecības centru nomas un apsaimniekošanas uzņēmumus Lietuvā, Latvijā, Igaunijā un Bulgārijā. Patlaban „Akropolis Group” pārvaldībā ir „Akropoles” iepirkšanās un izklaides centri Viļņā, Klaipēdā un Šauļos. Uzņēmums ir būvējis un attīstījis arī tirdzniecības centru “Akropolis” Kauņā, kuru 2008. gadā iegādājās Vācijas fonds.

Uzņēmumam pieder arī SIA „Delano”, kas pārvalda „CanCan Pizza” restorānu ķēdi, “Delano” pašapkalpošanās restorānus, „Caif Café” kafejnīcas un „Apollo” boulinga centru ķēdi.

Informāciju sagatavoja Ralfs Vīlands, “Akropole” komunikācijas konsultants
Papildus informācijai: T: +371 26316077, E: associates@vilands.lv
Informācijai par projektu: http://akropole-riga.lv/lv/riga

Kur notiek